جمعه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵
سرویس: ورزش
 |  ۷/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۹:۱۵
  |   نظرات: ۱۲ نظر
2,042 مرتبه بازدید
333

جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی تابستانه

 

سه شنبه مورخه ۹۴/۵/۵ دفتر کمیته دانش پژوهان میزبان مسئولین و دست اندرکاران اجرایی جشنواره فرهنگی ـ ورزشی تابستانه بود که از طرف باشگاه تنگ خور برنامه ریزی شده و قرار است جمعه شب برگزار شود.
در این جلسه ابتدا یعقوب جمال پور ضمن تشکر و تقدیر از عملکرد کلیه عزیزانی که در امور فرهنگی شهرمان دستی دارند به ویژه کمیته دانش پژوهان به شرح اهداف برگزاری این همایش و این حرکات نمادین پرداخت و تشویق نونهالان و نوجوانان را به امر ورزش ضروری دانسته و بر لزوم مشارکت و تشویق والدین برای سوق دادن فرزندانشان به سمت فعالیت های ورزشی و فرهنگی تاکید کرد. در این جلسه مقرر شد دکتر سید احمد هاشمی نیز پیرامون مسائل تربیتی و فرهنگی دقایقی با مادران محترم و والدین نونهالان ورزشکار به ایراد سخن بپردازد.
شهرام صالحی مسئول کمیته دانش پژوهان نیز ضمن هدفمند دانستن این حرکت نمادین با چشم اندازهای آینده باشگاه بر لزوم برنامه ریزی جهت سامان دهی و عضویت شرکت کنندگان در باشگاه در آینده و ارائه خدمات به آن ها خاطر نشان کرد که همه شرکت کنندگان در این همایش از تخفیف ویزه این کمیته جهت حضور در کلاس های تقویتی درسی و فرهنگی کمیته دانش پژوهان بهره مند خواهند شد. شایان ذکر است مسئولین برگزاری همایش در این جلسه برنامه های قابل اجرا در این جشنواره را مدیریت و زمان بندی کردند.

باشگاه فرهنگی ورزشی تنگ خور به عنوان مجری این جشنواره از کلیه خانواده های عزیز و مادران گرامی جهت شرکت در این همایش و حضور فرزندانشان دعوت به عمل می آورد.
قابل توجه آنکه به دلیل استقبال بی نظیر شرکت کنددگان در این جشنواره، همایش جمعه این هفته ۹۴/۵/۹ فقط شامل شکوفه ها و نونهالان ۳ الی ۹ سال (تا سوم دبستانی ها) می باشد و سایر عزیزان از ۱۰ سال به بالا در جمعه آینده به مسابقه با دوستان خود خواهند پرداخت.

در این جلسه آقایان یعقوب جمال پور، شهرام صالحی، احمد باقری، حامد شفیعی، انور اسماعیلی، نورالدین طالبی، رسول عزیزپور، مسعود حق شناس، سجاد عزیزی، صادق جمالی و جمعی از بانوان عضو کمیته حضور داشتند.

 

12


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp
Profile photo of مدیریت سایت مدیریت سایت ایوب محمودی تمام مطالب این نویسنده

12 Responses to “جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی تابستانه”

 1. ناشناس می‌گه:

  متاسفم برای کمیته دانش پژوهان به جای اینکه یه فکری واسه پیشرفت تحصیلی و علمی و دانش آموزان پشت کنکوری شهر خور بکنه دنبال کارهای افتخاری و بیهوده…..

  • شهرام صالحی می‌گه:

   دوست گرامی با تشکر از تلنگر شما. در خصوص این برنامه و خیلی دیگر از برنامه های سطح شهر که کمیته دانش پژوهان همکاری داره، غالبا در حد مشاوره اجرایی و همکاری نیروی انسانی است.
   وگرنه تمرکز کمیته طبق اهداف و حیطه فعالیت های تعریف شده، بصورت مستقیم یا غیر مستقیم بر روی مقوله تحصیل و آموزش و فرهنگ سازی عمومی است.
   از شما و سایر دوستانی که دغدغه دارند تقاضای همکاری داریم. چون ما در کمیته برنامه هایی را روی کاغذ داریم یا همشهریان پیشنهاداتی می دهند که دوست داریم انجام بدهیم، ولی چون نیروی کافی و متخصص و علاقه مند “در زمینه تحصیل” کم داریم، علیرغم میلمان اون هدف یا پیشنهاد، یا انجام نمی شود یا دیر انجام می شود.
   ——————————
   جهت اطلاع بیشتر از فعالیت های کمیته به وبلاگ کمیته مراجعه فرمایید و چک کنید که در کدوم قسمت از فعالیت ها می توانید با ما همکاری کنید:
   http://daneshpajuh-khour.blogfa.com/

   —————————-
   با تقدیم احترام – شهرام صالحی – مسئول کمیته دانش پژوهان

 2. دوست ناشناس می‌گه:

  با سلام خدمت دوست عزیز ناشناس
  ضمن احترام به نظر شما ارجمند دلسوز یادآور میشوم که این همایش شاد بنظر شما بیهوده باشه اما مسئولین برگزاری (باشگاه تنگ خور ) با کمک نهادهای فعال شهر حتما اهدافی دارند
  این نکته رو هم عرض کنم که کمیته دانش پژوهان شامل جوانانی دلسوز که وقت خود را در جهت برنامه ریزی در در راستای فعالیت های فرهنگی پیشرفت تحصیلی و … بدون منت انجام میدهند برکسی پوشیده نمونده و قضاوت را به همشهریان فهیم میسپارم. پس لطفا کمی مثبت تر فکر کنیم تا خدایی ناکرده باعث دلسرد شدن فعالانمون نباشیم هرچند شک ندارم که این حرف آقای ناشناس هم از روی دلسوزیست. امید با کمک هم بتوانیم گامی در جهت نشاط و پویایی هرچه بهتر شهرمان در همه زمینه هایی که جای بسی کار و فعالیت وجود دارد گام برداریم. تشکر

  • ناشناس 2 می‌گه:

   این کمیته دانش پژوهان شده نخود هر آش به خصوص در کارهایی که در دید عموم هست و تی هست.. می خوان هر کاری را به نام خودشون بزنن. همانگونه که بسیاری از فعالیت کمیته بانوان و انجمن خیریه رو به نام خودشون زدن. آقاییان کمیته از سما استدعا داریم برای رضای الله و خدمت به خلق تلاش کنید. موفق باشید

  • شهرام صالحی می‌گه:

   دوست گرامی”ناشناس ۲” در خصوص همکاری کمیته دانش پژوهان با خیلی از برنامه های اجرایی شهر، همکاران بنده و خانم محمودی مسئول کمیته بانوان توضیح دادند، که امیدوارم توجیه شده باشین.
   اما در خصوص این قسمت از پیامتان که گفتین:”از شما استدعا داریم برای رضای الله و خدمت به خلق تلاش کنید.”
   از شما استدعا دارم در مورد هدف از نیت همکاران ما از خدمت در کمیته، قضاوت را بگذارید به عهده ی خداوند که از نیت ها آگاه است. لطفا در این قسمت ما را متهم به ریا و توی چشم بودن نکنید. چون هرکسی در پیشگاه خداوند خودش میداند و خدای خودش. و خداوند آگاه تر از بندگان است.با تشکر.شهرام صالحی.مسئول کمیته دانش پژوهان.

  • ناشناس 2 می‌گه:

   اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
   بناه می بریم به الله متعال. آقاین و برادران عزیز کمیته دانش بزوهان درز پاسختان اصلا درست نیستبرای. شما خود را مسوول یک نهاد دانشی می دانید. بناه می بریم به الله از شر کبر و غرور. یا الله همه بندگان را به صراط مستقیم و خدمترسانی واقعی به خلق الله هدایت بفرما. امین

  • ناشناس می‌گه:

   بناه می بریم به الله متعال از شر شیطان رجیم که به برخی اجازه میده از درون قلب دیگران اطلاع یابی کنیم!!!

 3. عارف رفیعی می‌گه:

  یکی از مزایای رسانه ای مثل سایت خور همین انتقادهای صریح است. درسته شاید در برخی موارد این گونه انتقادها از دید فرد مورد انتقاد قرار گرفته منصفانه نباشه و ناشی از سوتفاهم تلقی بشه، اما به هر حال بیان این گونه دیدهایی که وجود داره غنیمتی است و نشان دهنده اهمیت گسترش روابط در همین جامعه کوچک برای درک متقابل و پرهیز از سو تفاهم است. این ها رو گفتم تا هم ادای احترامی کرده باشم به دوستان منتقد و هم خواهشی داشته باشم که در صورت امکان با نام واقعی خود بنویسند. بالاخره میشه اینجور برداشت کرد که این دوستان از دید خود قابلیت های بالاتری نسبت به کمیته دانش پژوهان دارند. پس همین سایت می تونه شروعی باشه برای آشنایی با نیروهای علاقه مند به فعالیت اجتماعی. کلا یکی از اهدافی که قبل از شروع فعالیت سایت دوستان بر اون تاکید داشتند یافتن افراد اهل دغدغه نسبت به این شهر و دیار بوده.پس معرفی خود و نوشتن با نام و نشان می تونه در این راه کمک بزرگی باشه.
  البته توصیه می کنم در قضاوت اندکی تامل بشه. راه ارتباطی با کمیته و آشنایی با فعالیت های اون چندان پیچیده نیست! فقط توجه داشته باشید به علت معضل کمبود نیروی فعال اجتماعی -که بررسی چرایی اون بحث مفصلی است برای خودش- کمیته و اعضای اجرایی اون که از افراد دارای دغدغه هستند در حوزه های مختلفی کار می کنند. دوستان منتقد اگر فکر می کنند کمیته دغدغه پیشرفت تحصیلی دانش آموزان رو نداره یا تخصص و برنامه ریزی مناسب رو نداره، می تونند با همکاری با کمیته در راستای پیاده سازی ایده هاشون اقدام کنند که البته در این صورت با مشکلات فراوان کار اجرایی و عملی بیشتر آشنا میشن.
  جا داره از زحمات فراوان بچه های کمیته تشکر کنم. برای من که بیشتر اوقات در شهر خودم نیستم فقط یک امکان وجود داره اونم تشکر صمیمانه از زحمات این عزیزان.

 4. مسوول کمیته بانوان می‌گه:

  پاسخ دوست ناشناس۲
  یاسلام خدمت شما دوست عزیز
  ممنون از دلسوزیتون .نگران نباشین حقی از ما ضایع نشده. اماواقعیت امر اینه که کمیته دانشپژوهان به دلیل تجارب بیشترکمیته نوپای ما رو در رسیدن به اهدافش خیلی یاری کرده و امید داریم در اینده نیزباهم همکاریهای گسترده تری داشته باشیم. با تشکر

 5. ستاره می‌گه:

  خدا قوت به مردان همیشه در صحنه خور …
  و احسنت به کمیته همیشه در صحنه دانش پژوهان که مثل آچار فرانسه در همه زمینه ها فعالیت داره و مثل چتر نجات با همه کمیته ها همکاری .

 6. عضو کمیته می‌گه:

  با سلام.
  خوشحالم که این سایت زمینه ای شده برای نقد ازادانه دیدگاه ها.

  در جواب دوستانی که کمیته را نقد کرده اند اشاره کنم که اگر به عملکرد تقریبا ده ساله کمیته دانش پژوهان منطقی و عاقلانه نگاه کنید، متوجه خواهید شد که حتی با صراحت میتوان مطرح کرد که کمیته دانش پژوهان به نسبت نهادهای دیگر فرهنگی در شهر فعال تر بوده است که همین امر بارها در وبلاگ مخصوص کمیته و بروشورهای منتشر از گزارش کار و جلسه حضوری گزارش به صورت محسوس و واضح قرار داده شده که باز هم تفاوت عمده با نهادهای فرهنگی دیگر شهر را می رساند بر این که امور کمیته به صورت شفاف در اختیار شهروندان محترم به ویژه اعضایی که از نظر مالی کمیته را حمایت میکنند قرار گرفته است که یک نقطه قوت کمیته به حساب می آید.

  اما گویا از نظر بعضی ها این شفاف سازی تعبیر به نخود هر آش بودن و در دید قرار گرفتن شده است. و بنده به عنوان عضو کمیته پیشنهادم اینه که به جای تخریب این کار میتوان محترمانه کارهای فرهنگی که بخش اساسی پیشرفت یک شهر است را به چالش بکشید.

  و نکته دیگری هم که دوستان اشاره فرمودند همکاری با کمیته های فرهنگی فعال در شهر است که کمیته دانش پژوهان به این هدف که امور فرهنگی بتواند بیشتر نقش خود را ایفا کند یکی از اهداف خود را تقسیم کار بین کمیته ها در نظر گرفته که برنامه مورد نظر خود را در صورت لزوم بسپارد به کمیته متخصص خود. و این هم نقطه قوت است از این نظر که کار را باید به کارادان سپرد و البته با حمایت همه جانبه کمیته.

  و مهمتر از همه روحیه جمعی است که بین شهرواندان عزیز بوجود خواهد امد و پیامد این را هم در طول سال ها مشاهده کرده اید که اگر بنگرید به بعضی نهادها که تمایل به تکروی دارند. باز هم میتوانید منطقانه تر به این قضیه نگاه کنید.

  به هر حال من هم به نوبه خود از نقد دوستان به صورت شفاف حمایت خواهم کردم و باز هم در راستای سخنان جناب رفیعی مشتاقم تا با توجه به کمبود نیروی انسانی فعال با علاقه مندان به همکاری با کمیته ز طریق همی سایت اشنا شوم تا راهی باشد برای رسیدن به اهداف بالاتر کمیته و پیشرفت فرهنگی شهر.

  سپاسگذارم از تلاش بی شائبه همکارانم و به ویژه همکاران این سایت. موفق باشید و سربلند

 7. ناشناس می‌گه:

  با وجودی که این همه مردم از مراسم استقبال کرده بودن، اما سالن بشدت گرم بود و پایان مراسم خیلی بی نظم و نامناسب بود، و این همه زحمت شرکت کنندگان و دست اندرکاران زیر سوال رفت.
  جال اینه که کمیته دانش پژوهان تا حالا ۴بار جشنواره نقاشی برگزار کرده و پایان مراسم با وجودی که نزدیک به دوهزار نفر شرکت کننده و بازدید کننده بوده، همچین بی نظمی شاهد نبودیم که کودکان گریان برند خونه. توی جشنواره نقاشی هایی که توی این سالها با این همه جمعیت برگزار شد، همه راضی و شاد رفتن خونه.
  به کمیته دانش پژوهان پیشنهاد میکنم، حتی اگه میخوان مشارکت کنند در قالب نیروی کمکی مشارکت کنند نه به اسم کمیته.

  حیفه که نام کمیته در برنامه ای که نمیتونه متولی نظم آن باشه مورد انتقاد قرار بگیره.

آخرین نظرات شما
 • شهردار مسافرت دوست!...
  محمد در: نقدی بر عملکرد شورا و شهرداری خور در استقبال از نوروز ۹۶
 • ممنونم بابت مطالب مفیدی که قرار میدید!...
  مه پاش در: مسابقات فوتسال جام رمضان شهر خور به ایستگاه آخر رسید
 • عرض خداقوت وتبريك ويژه خدمت جناب دكترمحمودي...
  صداقت در: فراخوان همکاری با نشریه “خورشید لارستان”
 • من برای خودم متاسفم که به شورای کنونی رای دادم....
  f در: نقدی بر عملکرد شورا و شهرداری خور در استقبال از نوروز ۹۶
 • با تبریک و سپاس از اقدام ارزشمند شما ، ان شاالله با همکاری همه جانبه بتوان قدمی رو به جلو برای منطقه به ارمغان آورد....
  یونس قانع در: فراخوان همکاری با نشریه “خورشید لارستان”
 • با آرزوی موفقیت. نشریه میتونه یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر فرهنگ شهر باشه....
  شهرام صالحی در: فراخوان همکاری با نشریه “خورشید لارستان”
 • جناب آقای محمودی عزیز ان شاالله موفق باشید...
  عبدالله وفایی خوری در: فراخوان همکاری با نشریه “خورشید لارستان”
 • درود بر چنین خیر اندیشی ارزوی تندرستی برایشان دارم...
  حبیب اله عباسی در: در آستانه سال نو: آزادی بدهکار مالی با پرداخت ۱۳۹ میلیون تومان توسط خیراندیش خوری
 • شهردار دائم السفر و شورای خوشحال!!...
  احمد در: نقدی بر عملکرد شورا و شهرداری خور در استقبال از نوروز ۹۶
 • خودت برخیز و بر خود ماتمی گیر!...
  یونس در: نقدی بر عملکرد شورا و شهرداری خور در استقبال از نوروز ۹۶
آمار بازدید:

بازدید امروز: 1958 بازدید

بازدید دیروز: 6308 بازدید

بازدید کل : 3042100 بازدید

رفتن به نوارابزار