سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۶
 |  ۲۰/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۸:۱۳
  |   نظرات: بدون نظر
247 مرتبه بازدید

رئیس شورای اسلامی شهر خور در جلسه گزارش عملکرد سالانه شهرداری: خواسته های ما باید مطابق با بودجه مان باشد

عرفان حمیده: جلسه گزارش عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر خور در سال ۹۷، جمعه ۱۷ اسفند ماه سال جاری بعد از نماز عشا در سالن اجتماعات مسجد عثمان (رض) با حضور شهردار خور، اعضای شورای شهر، امام جمعه خور و جمعی از مردم برگزار شد.در ابتدا عارف باقرزاده ضمن عرض خیرمقدم و خوشامدگویی، سین برنامه را خدمت حاضرین توضیح داد. در ادامه جلسه شرکت پیشگامان زیست بوم پاک به تقدیر از همشهریانی که در بازیافت زباله طرحی که سه ماه از شروعش در خور می گذرد، همکاری و مشارکت فعال داشته اند لوح تقدیر و جوایزی اهدا نمود. سپس یونس قانع ریاست شورای شهر پس از عرض سلام و خیر مقدم به حاضرین برخی از فعالیت های انجام شده در سال ۹۷ را برای حاضرین شرح داد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پیگیری مجوز برای شورای حل اختلاف – پیگیری و حل و فصل موانع جهت ساخت و توسعه مسجد جامع – پیگیری الحاق به محدوده اراضی خارج از محدوده محله حسین آباد و جمال آباد – برگزاری جلسات مختلف با نهاد ها و موسسات سطح شهر و تبادل نظر جهت توسعه همه جانبه شهر – برگزاری مراسمات ملی_مذهبی و…
وی تاکید داشت که ارائه گزارش به طرق مختلف از وظایف شورای شهر و شهرداری می باشد اما اصل بر این است که در درجه اول خداوند متعال و در مرحله بعد مردم شاهد و ناظر بر فعالیت های صورت گرفته باشند.
وی با اشاره به وضعیت اقتصادی کل کشور و بدهی های انباشته شده شهرداری از قبل، لازم دانست گام های پیش رو با احتیاط بیشتر برداشته شود.
سپس بر این نکته که ما باید خواسته هایمان با برنامه و بودجه پیش بینی و محقق شده مطابقت داشته باشد ، و بایستی مطابق با ظرفیت مالی و اجرایی کارها را پیش برد تاکید نمود.
در نهایت با تشکر از همکاران خود در شورای شهر و شهرداری، امام جمعه محترم و معتمدینی که با نصایح و تذکرات خود سبب ارائه بهتر خدمت رسانی شده اند و همچنین تمامی حاضرین در جمع به صحبت هایشان پایان داد.پس از صحبت های مهندس قانع از خیرین و حامیان خوری با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

سپس حلیمی شهردار خور به ارائه گزارش عملکرد یک ساله شهرداری و شورا پرداخت. وی در همان ابتدا گفت با توجه به گرانی اجناس در ابتدای سال ۹۷ فقط یک سوم برنامه هایی که تدوین شده بود انجام شده است. طبق گفته شهردار خور پروژه های عمرانی که در سال ۹۷ انجام شده، زیرسازی و آسفالت فرعی ۱۰ حسین آباد، کوچه پورمند، بلوار ندا، کوچه حیدرنیا، بلوار ندا کوچه فضلی، اطراف حمام قدیمی، خیابان نبوت هشت، کوچه حج یک و کوچه ناصر داوودی. زیرسازی فرعی ۷ حسین آباد، محله جمال آباد، کوچه عبدالرحیم باقری، محمدنور آباد، بلوار صنعت کوچه هاشمی، اسماعیلی، شفیعی حسین آباد، شهرک عمران و میدان خلیج فارس بوده است.

پروژه های دیگر انجام شده شامل پیاده رو سازی بلوار خلیج فارس، بلوار توحید، بلوار جوان، خیابان درمانگاه، خرید دو دستگاه ماشین ایسوزو برای شهرداری، تبریک آغاز سال تحصیلی به دانش آموزان مقاطع ابتدایی، جشن عید سعید قربان، کلنگ زنی و شروع به کار پروژه عظیم و در حال اجرای پل کف بس، نصب گاردیل و لبه گذاری میدان نبوت، برگزاری جشن هفته وحدت، رونمایی از کتاب همیار شهردار، شناسایی و تخریب منازل فرسوده و خطرساز، پیگیری های مجوز پارک خانواده و کلنگ زنی و شروع به کار این پارک، ساماندهی ورودی شهرک عمران، کاشت گل و گیاه در فضاهای شهر، جدول گذاری انتهای بلوار ندا، آماده سازی محل دفن زباله در سایت زباله لارستان، محوطه سازی کنار میدان توحید، جلسه ای جهت تشکیل کارگروه بهداشت شهر خور، جلسه ای با مدیر کل راه و شهرسازی و رسیدگی به مسئله انتقال صنایع مزاحم جاده شهرک صنعتی، دیدار با دکتر شریفی نماینده هرمزگان و جعفرپور نماینده لارستان، جلسه ای در خصوص الحاق به محدوده نمودن اراضی حسین آباد و جمال آباد، همکاری در ساخت مسجد جامع و تغییر کاربری معبر شهری به مذهبی می باشد.

حلیمی ضمن تشکر از حاضرین و مردم خور بابت صبر و شکیبایی خود در اجرای پروژه ها، با اعلام آمار کلی پروژه های عمرانی که ۳۸ هزار و ۶۹۱ متر مربع زیر سازی، ۱۷ هزار و ۷۵۶ متر مربع آسفالت، دو هزار و ۷۱۱ متر مربع پیاده رو سازی، هزار و ۷۲۶ متر مربع جدول و لبه گزاری بوده است به سخنانش خاتمه داد.

ادامه جلسه با اجرای سرود توسط حافظان کلام وحی، دانش آموران دارالتحفیظ همراه بود. بخش پایانی برنامه تقدیر از فعالین اجتماعی و فرهنگی شهر خور بود.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آخرین نظرات شما
 • احسنت به حامیان فرهنگ غنی وبا فرهنگ لارستان بزرگ...
  لارستان مهد تمدن ها در: آهنگ زیبای “چراغ” را از مرحوم محمدرضا حقیقی لاری بشنوید
 • ینی داغون شدم.....
  در: دانلود تصنیف “همدم تو” با صدای مرحوم محمدرضا حقیقی لاری
 • عالی بود جناب شمسایی. سعی می کنیم به ارزوهایمان جامه عمل بپوشانیم البته با چاشنی برنامه ریزی و تلاش و تمرکز روی آن....
  اسماعیل در: سال نو و آرزوهای بر باد رفته!
 • خاطره ی معلم دهه ی چهل بسیار زیبا و قابل تامل بود. جالب بود بعد ازین سالها چگونه ایشان را یافته بودید. همیشه مهربانی در خاطه ها میماند و معلم خوب بخشی از وجود آدم میشود....
  اسحاق.ش در: روزی روزگاری خور: یادداشتی از معلم فومنی سال های ۴۶ تا ۴۹ خور
 • خاطره ی معلم دهه ی چهل بسیار زیبا و قابل تامل بود. جالب بود بعد ازین سالها چگونه ایشان را یافته بودید. همیشه مهربانی در خاطه ها میماند و معلم خوب بخشی از وجود آدم میشود....
  در: روزی روزگاری خور: یادداشتی از معلم فومنی سال های ۴۶ تا ۴۹ خور
 • ممنون دوست عزیز ازین درست توضیه دادین...
  در: افاغنه: بودن یا نبودن؟!
 • نوشته چه کاری صورت گرفته---آنچه نگرفته خارج از اختیار است باید من و شما (مردم) کاری کنیم.و .....
  بازیکن در: تلاش مردم و شورای اسلامی خور برای ساماندهی اتباع افغان
 • پس پس از دو سال فعالیت هنوز کاری صورت نگرفته....
  تماشاگر در: تلاش مردم و شورای اسلامی خور برای ساماندهی اتباع افغان
 • پنجشنبه بازار چرا این مدلی؟ تو کدوم شهر ...شنبه بازارشون این شکلی بوده ؟ که شما اومدین اینگونه اجراش کردین ؟ مشخصه که این طرح شکست میخوره؟ ...شنبه بازاری که ما دیدیم تو ش...
  خوری در: بازنشر: گفتگو با مهندس حلیمی شهردار خور
 • آفرین به گزارش و تصاویر زیبای شما و برگزارکنندگان این برنامه...
  عبدالله خوری در: جشنواره غذا با طعم نیکوکاری در خور برگزار شد + تصاویر

برای کسب اطلاعات و اخبار خور بیشتر از کدام گزینه استفاده می کنید؟

نتایج

Loading ... Loading ...
آمار بازدید:

بازدید امروز: 112 بازدید

بازدید دیروز: 152 بازدید

بازدید کل : 4275219 بازدید