جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۶:۵۷
سرویس: گزارش
 |  4/ نوامبر/ 2020 - 2:21
  |   نظرات: بدون نظر
340 مرتبه بازدید

عرفان رازقی رتبه سه کنکور فنی و حرفه ای کشور: می دانستم که می توانم رتبه خوبی کسب کنم

به گزارش خورشید لارستان؛ عرفان رازقی دانش آموز خوری در کنکور سراسری فنی و حرفه ای کشور توانسته رتبه ۳ کنکور را به دست بیاورد. این دانش آموز پرتلاش راز موفقیت خود را حمایت خانواده و تلاش همراه با توکل به خداوند می داند.

عرفان، تحصیلات خود را در دبستان محمدطالب خور شروع کرده است. متوسطه اول در دبیرستان تیزهوشان شهیدبهشتی لار مشغول به تحصیل بوده و متوسطه دوم را در هنرستان نمونه دولتی امام خامنه ای لار گذرانده است.

او در گفتگو با خورشید لارستان می گوید از نوروز سال ۹۹ شروع به مطالعه برای کنکور کرده و از همان ابتدا می دانسته که می تواند رتبه خوبی را کسب کند.

او از سویی موفقیت خود را مدیون معلمان دلسوزی چون مختارزاده، بایگان، نصرالهی و… می داند و حمایت های کادر آموزشی هنرستان از جمله آقایان نظری و برزگری را نیز از یاد نمی برد.

رازقی در ارتباط با بازار کار رشته مورد علاقه اش معتقد است که از پیش درباره رشته تاسیسات، تحقیقات کافی داشته و می دانسته که بازار کار نسبتا خوبی دارد.

او در پاسخ به این پرسش که چرا ادامه تحصیل دانش آموزان در بین خانواده های خوری هنوز یک دغدغه جدی نیست می گوید: علت اصلی عدم علاقه خود دانش آموزان به تحصیل است. اگر خود بچه ها به تحصیلات علاقه نشان دهند مطمئنا خانواده ها نیز از آن ها حمایت می کنند.


️ آدرس خورشید لارستان در اینستاگرام
https://www.instagram.com/khourshidlarestan?r=nametag

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آخرین نظرات شما
آمار بازدید:

بازدید امروز: 3538 بازدید

بازدید دیروز: 2726 بازدید

بازدید کل : 4863428 بازدید