جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۵:۵۶
 |  29/ نوامبر/ 2020 - 6:54
  |   نظرات: بدون نظر
2,965 مرتبه بازدید

مهمترین رویدادهای منطقه در روزی که گذشت: پنجشنبه ۶ آذر ۹۹

◾به گزارش خورشید لارستان در ششمین روز از آذرماه، نرخ مبتلایان به کرونا در لارستان در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰ نفر بوده که به نسبت روز قبل کاهش محسوسی داشته است. ۳۴ نفر نیز در بیمارستان بستری هستند که به نسبت روز گذشته ۳ نفر کاهش داشته است. در گراش اما یک افغانی ۵۷ ساله به علت کرونا جان باخته تا تعداد کشته شدگان کرونایی این شهرستان از ابتدا تا امروز به ۱۷ نفر برسد.

▪️در کل فارس اما آمار همچنان بالاست. به طوری که در شبانه روز گذشته ۴۷ هم استانی جان خود را از دست داده اند تا مجموع جان باختگان کرونایی فارس به ۲۳۶۱ نفر برسد. این در حالی است که تعداد مبتلایان جدید در کل کشور کم کم دارد به مرز ۱۴ هزار نفر در روز نزدیک می شود و تعداد جان باختگان روزانه نیز به مرز ۴۹۰ نفر رسیده است.

▪️امروز سفارت ایران در امارات گفته برخلاف ادعای برخی رسانه های خارج نشین مبنی بر لغو دائم ویزا برای ایرانی ها، این ممنوعیت موقتی بوده و بهتر است به شایعات توجه نکنید.

▪️راشد انصاری طنزپرداز معروف لارستانی ساکن بندرعباس هم در گفتگو با ایرنا گفته اصفهان، لارستان، قزوین، کاشان، دزفول و البته هرمزگانی ها در زمره مناطق پر استعداد و با ظرفیت برای رونق ادبیات طنز هستند و در یکی از مناطق هرمزگان نیز کسانی حتی با عنوان “دنگ گو” هستند که همواره به حاضر جوابی و داشتن طبع شاعرانه و طنازانه مشهور بوده اند.

▪️مدیر فرآورده‌های نفتی لارستان هم گفته با استقبال خانواده ها از ثبت نام اینترنتی دریافت سهمیه نفت سفید، جنوب فارس کمبود سوخت زمستانی ندارد اما
سرپرست خانوارهای فاقد گاز طبیعی در مناطق مختلف شهرستان‌های لارستان، خنج، گراش و اوز همچنان می‌توانند با نام نویسی در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی به نشانی http://newtejaratasan.niopdc.ir و درج اطلاعات تکمیلی خود از سهمیه سوخت زمستانه امسال خود بهره‌مند شوند.

▪️و خبر آخر آنکه سامانه بارشی جدید طبق آخرین تحلیل ها قدرت چندانی در جنوب فارس نخواهد داشت و به جز پوشش ابری گسترده و نم نمی پاییزی برای فردا و پس فردا انتظار بهتری از آن نمی رود. با این حال سامانه اصلی برای جنوب فارس از اواخر هفته وارد منطقه می شود.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آخرین نظرات شما
آمار بازدید:

بازدید امروز: 3460 بازدید

بازدید دیروز: 2726 بازدید

بازدید کل : 4863350 بازدید