جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۶:۳۴
 |  29/ نوامبر/ 2020 - 6:56
  |   نظرات: يك نظر
6,279 مرتبه بازدید

مهمترین رویدادهای منطقه در روزی که گذشت: چهارشنبه ۵ آذر ۹۹

◾به گزارش خورشید لارستان در پنجمین روز از آذرماه ۹۹، در لارستان ۶۷ مبتلای جدید به کرونا شناسایی شده و تعداد بستری ها به ۳۷ نفر افزایش یافته است. از این تعداد ۱۲ بیمار بدحال زیر دستگاه تنفسی ونتیلاتور قرار دارند. یک مرد ۹۸ ساله اوزی نیز به علت ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده است.

▪️امروز همچنین رکورد شناسایی مبتلایان جدید در کشور نیز شکسته شده و فقط در یک روز ۱۳۸۴۳ نفر مبتلا به کرونا شناسایی شده اند و ۴۶۹ نفر نیز جان باخته اند.

▪️دانشکده علوم پزشکی لارستان همچنین اعلام کرده از امروز مسافرانی که قصد رفتن به خارج از کشور دارند باید فقط به شعبه دوم واحد نمونه گیری کرونا واقع در شهرجدید مراجعه کنند و تعرفه این تست نیز با هزینه دولتی ۲۳۰ هزار تومان است. بنابراین امکان انجام تست پیش از پرواز در آزمایشگاه های مدرسی و دی دیگر وجود ندارد.

▪️یکی از کسبه نیز با انتقاد از نحوه برخورد با کاسبان و مغازه داران به خورشید پیام داده متاسفانه هدف اصلی پلمپ کردن ها در این ایام کرونایی، جریمه نقدی است و نهایتا یک روز بعد واحد پلمپ شده می تواند به فعالیت خود ادامه دهد. این در حالی است که تجمعاتی همیشگی در سطح شهر وجود دارد و کسی برای آن ها کاری نمی کند.

▪️در خبرها آمده که از این به بعد برای کلیه صاحبان کارتخوان ها(فروشندگان دوره گرد، مغازه داران و…) از این به بعد پرونده مالیاتی تشکیل می شود تا از فرار مالیاتی آن ها جلوگیری شود.

▪️و خبر آخر اینکه به نظر می آید ممنوعیت ویزا برای ایرانی ها به همراه ده کشور مسلمان دیگر توسط دولت امارات، رنگ واقعیت به خود گرفته اما علت اصلی این تصمیم هنوز مشخص نشده است. با این حال به نظر می رسد که برقراری ارتباط بین دولت امارات و اسرائیل و ترس از ورود افراد مخالف با این تصمیم به امارات یکی از دلایل این تصمیم بحث برانگیز باشد.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “مهمترین رویدادهای منطقه در روزی که گذشت: چهارشنبه ۵ آذر ۹۹”

آخرین نظرات شما
آمار بازدید:

بازدید امروز: 3534 بازدید

بازدید دیروز: 2726 بازدید

بازدید کل : 4863424 بازدید