جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۷:۰۱
سرویس: گزارش
 |  17/ فوریه/ 2021 - 7:00
  |   نظرات: بدون نظر
3,456 مرتبه بازدید

دلخوشی تزریق واکسن روسی دیری نپایید: ویروس انگلیسی می تواند سه روزه بیمار را از پای درآورد!

◾به گزارش خورشید لارستان، هنوز یک هفته از آغاز تزریق واکسن روسی در ایران نگذشته که اخباری نومید کننده از شیوع گسترده ویروس انگلیسی در کشور حکایت دارد. دکتر رضایی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان هشدار داده بزودی این ویروس به منطقه لارستان هم وارد می شود و می تواند در عرض ۴۸ ساعت بیمار را به کام مرگ بکشاند.

▪️ مینو محرز، عضو ستاد ملی مقابله با کرونا نیز به کشنده‌تر بودن واریانت انگلیسی اشاره کرده و گفته واریانت انگلیسی که هم اکنون در کشور شیوع پیدا کرده خطرناک تر از نوع قبلی ویروس کروناست به همین دلیل از مردم می‌خواهیم شوخی نگیرند و وقت را تلف نکنند و در صورت مشاهده علائم بیماری، سریعا به پزشک مراجعه کنند تا با داروهای ضد ویروسی مراحل درمانشان شروع شود و پزشکان تشخیص دهند چه نوع درمانی بر آنها اعمال شود.

▪️محرز گفته مردم در صورت مشاهده علایم کرونا حتی یک دقیقه هم وقت را تلف نکنند چون اگر مریض به موقع مراجعه کند مراحل اولیه درمان یعنی داروهای ضد ویروسی، ضد انعقادی و ضد التهابی اثر می‌گذارد وگرنه درغیراینصورت دیگر تاثیری نخواهند داشت.

▪️او با اشاره به علائم واریانت انگلیسی عنوان کرده علائم واریانت انگلیسی مانند علائم قبلی کرونا مانند تب، سرفه و… است اما بسیار شدیدتر است و ظرف سه روز بیمار را از پا می‌اندازد.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آخرین نظرات شما
آمار بازدید:

بازدید امروز: 3540 بازدید

بازدید دیروز: 2726 بازدید

بازدید کل : 4863430 بازدید