جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۵:۲۵
سرویس: گزارش
 |  17/ فوریه/ 2021 - 7:11
  |   نظرات: بدون نظر
3,611 مرتبه بازدید

بلوار امام شافعی و خیابان ندا شهر خور به بهره‌برداری رسید

به گزارش روابط عمومی شهرداری خور، در هشتمین روز از دهه مبارک فجر، یکشنبه ١٩ بهمن ٩٩، با حضور دکتر قاسم پور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خور، جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و معتمدین خور، بلوار امام شافعی و خیابان ندا افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

🔸 مهدی حلیمی شهردار خور در این مراسم گفت: این پروژه یکی از پروژه های مهم شهرداری و شورای اسلامی بود که از بدو تاسیس شهرداری و در سنوات قبل شروع و در این دوره به اتمام رسید و به عنوان مسیر ورودی شهر خور از سمت شهرقدیم لار مورد استفاده قرار می‌گیرد و به جاده لار بستک متصل می شود.

🔸 وی افزود: این مسیر به صورت خیابان ساحلی اجرا شده و کانال اجرا شده در این مسیر، آب‌های سطحی حاصل از بارندگی در تنگ خور و ارتفاعات محله حسین آباد شهر خور را به کانال ندا منتقل می‌کند.

🔸 شهردار خور خاطرنشان کرد: این مسیر به طول ٢٧٠٠ متر شامل اجرای دیوار کانال، احداث پل بتنی، اجرای تک لبه، اجرای کانیوا، زیرسازی و آسفالت می باشد و با اعتباری بالغ بر ١۰٠میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
@

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آخرین نظرات شما
آمار بازدید:

بازدید امروز: 3382 بازدید

بازدید دیروز: 2726 بازدید

بازدید کل : 4863272 بازدید