جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۶:۴۶
 |  27/ آوریل/ 2021 - 8:05
  |   نظرات: بدون نظر
1,190 مرتبه بازدید

وضعیت قرمز خور هم مانع از حضور مردم در تشییع جنازه مرد مهربان و نیک‌اندیش خوری نشد

🗓️ چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

◾به گزارش خورشید لارستان، در روزهایی که موج چهارم کرونا در کشور پیچیده و جان هموطنان را یکی پس از دیگری می‌گیرد خبر درگذشت حاج محمدعلى شمس‌الدین خوری(خالو مَعدَل) بر اثر این بیماری باعث ناراحتی و اندوه همشهریان و دوستداران او شد.

▪️روی گشاده و مهربان و زبان شیرین از او چهره‌ای دلسوز و محبوب ساخته بود که همه دوستش داشتند و از هم‌کلامی و همراهی با او لذت می‌بردند. علاوه بر این، آن مرحوم، زنان بی‌سرپرست و فقیر زیادی را از خور، لار، لطیفی، بستک و… تحت پوشش کمک‌های خود قرار داده بود بی‌آنکه کسی از آن‌ها باخبر باشد.

▪️از این رو علی‌رغم وضعیت قرمز خور، دوستدارانش از جای‌جای منطقه خود را به این شهر رساندند تا در مراسم وداع با او شرکت کنند که حضور برادران تشیع و تسنن در کنار هم با رعایت دستورالعمل‌هاى بهداشتى و در فضاى باز از نکات بارز این مراسم بود.

▪️در مراسم تشییع آن مرحوم، دکتر سید احمدهاشمى به ویژگی‌هاى اخلاقى و ماندگار خالو معدل و راز ماندگارى و محبوبیتش پرداخت و گفت همراهی و همنشینی با او همیشه با شادی همراه بود، همیشه شکرگزار و صبور بود و در کار خودش پشتکار داشت و با وجود سختی‌های کارش، هیچ‌وقت نمازش را ترک نکرد و در سخت‌ترین شرایط آرام بود و خشمگین نمی‌شد.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آخرین نظرات شما
آمار بازدید:

بازدید امروز: 3538 بازدید

بازدید دیروز: 2726 بازدید

بازدید کل : 4863428 بازدید